Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

18 Şubat 2014 Salı

Zengin ve Dürüst bir Erkek : Jang Geun Seuk

Jang Geun Seuk'u hepiniz bilirsiniz. Kendisi düsürtlüğü ile bir sürü genç kızın kalbini kazanmış biri. Yalanlarla hayranlarını kandırmak yerine doğruları söylemeyi tercih eden biri. Kendisi kameralarla ilk olarak ilkokuldayken bir markanın iç çamaşır modelliği yapmış. Oraya giderken hiç gitmek istemiyormuş. Annesi ile beraber gitmişler. Çekim yerine gittikleri an kamera sesini ve kameramanın '' Tamam , sıradaki '' sesini duymuş ve o an kendini çıldıracak gibi hissetmiş. :) Ne kadar tatlı. bu da onun küçüklük fotoğraflarından biri.


Jang Geun Seok bir o kadar da başarılı biri. '' You're Beautiful'' adlı dizisinden sonra şöhreti bir kat daha arttı. Ve popüler oldu. ve bir o kadar da zengin. :) Kendisi Kore'de bir Kadın Moda Dergisinde EN ZENGIN IDOL olarak seçildi. Belirttildiğine göre serveti 13 Milyon Dolar *-* Gerçekten çok büyük bir miktar. Bu serveti kazanmasında dizileri ve konserleri etkili oldu tabiki. Jang Geun Seok başarılı olduğu kadar da bir o kadar yardımsever. Filipinlere 100 Milyon Won bağışta bulunmuş. Gerçekten çok iyi .


Az öncede söylediğim gibi kendisi '' You're Beautiful'' dizisini oynadıktan sonra şöhreti arttı. Daha sonra '' Marry me , Mary ! '' sonra '' Love Rain '' ve daha sonra '' Pretty Man '' adlı dizilerde oynamıştır. Siz hangi dizisini daha çok beğendiniz ? ;) Jang Geun Seok hangi dizide hangi ünlüyle daha çok yakışıyor ? :)2 yorum:

  1. Kısaca ne güzel övmüşsün :D You're beautiful'dan sonra Pretty Man en iyisiydi bence :D

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. tabiki :D adamın her dizisi olay ya :D

      Sil